Joanna_Dudziak

                 Joanana Dudziak

Mediator sądowy, międzynarodowy negocjator ACI CIPN, facylitator Action Learning, mentor, prelegent i ekspert na konferencjach.


Posiada wieloletnie doświadczenie biznesowe, które zdobywała pracując w Polsce i za granicą. Pracowała jako konsultant i trener z takimi branżami jak: odzieżowa, edukacyjna, pośrednictwa pracy, CC, IT, sektora turystycznego, logistyczno-spedycyjna, budowlana, morska, rybna, drzewna, bankowa/finansowa. Na co dzień negocjuje umowy i mediuje wewnątrz przedsiębiorstw. Specjalizuje się w tematach B2B (firma-firma) i B2C (firma-klient), sprawach pracowniczych oraz dot. funduszy unijnych.


Właścicielka 3 marek: Centrum Mediacji i Negocjacji Biznesowych, Dudziak i Partnerzy oraz Joanna Dudziak – marka osobista. Zdobywczyni tytułu w Plebiscycie Polskie Lwice Biznesu, nagrody Wiktoria Znak jakości Przedsiębiorców oraz uczestniczka w prestiżowym międzynarodowym konkursie Ernst&Young Przedsiębiorca Roku. Chętnie dzieli się doświadczeniem, eksperymentuje łącząc różne techniki, osiągająca założone cele.  W trakcie pisania książki/ poradnika dla przyszłych przedsiębiorców o tym jak zarabiać bez wydawania.

Powrót